חפש בקטלוג

אודות סקופ

סקופ - מה שתרצה, מתי שתבקש.

קבוצת סקופ מתכות, המעמידה לרשותכם את מרכז השירות והאספקה הגדול במזרח התיכון, בשילוב עם חברות בנות באירופה וארה"ב, מספקת את כל המוצרים הנחוצים לכם במקום הנכון ובזמן הנכון. החברה מציעה שילוב מושלם של מלאי בקנה מידה שאין שני לו, טכנולוגיות ניהול אחסון ומלאי מתקדמות וצי משאיות גדול, המבטיחים ללקוחות החברה אספקה מהירה של מוצרים ממתכות ופלסטיקה, וכן את האפשרות לקבל סחורה לרחבי העולם.

סקופ - עולם של יתרונות בשבילכם

  •  One-Stop-Shop- כל המוצרים והשירותים תחת קורת גג אחת כדי להבטיח אספקה מהירה בגישת Just-in-Time. סקופ מחזיקה כ- 55,000 טון של למעלה מ- 80,000 מוצרים שונים, ומבצעת אספקה מהירה ללקוחות מקומיים ולנמלי הים והאוויר.
     
  • שירותי ערך מוסף - סקופ מציעה מכלול שירותי עיבוד, חיתוך וליטוש באמצעות שימוש בקווים אוטומטיים מתקדמים, כמו גם outsourcing לאחסון מלאי לקוחות.
     
  • מחירים תחרותיים - סקופ רוכשת כמויות גדולות מיצרנים ומנצלת את יתרון הגודל לשם התייעלות כלכלית והבטחת מחירים תחרותיים ללקוחותיה.
     
  • צוות עובדים מיומן בכל מחלקות החברה - יועצים מומחים בתחום הפלסטיקה ההנדסית, מנהלי תחומים בעלי נסיון רב שנים בתחומים וצוות מנוסה העומד לשירות הלקוחות.