חפש בקטלוג

פרופיל חברה

מלאי ייחודי - מסירה מהירה

סקופ, אשר נוסדה בשנת 1980, מרכזת את כל מוצריה ושירותיה תחת קורת גג אחת (One-Stop Shop), ומציעה ללקוחותיה למעלה מ- 80,000 פריטים שונים באספקה מהירה בגישת Just-in-time.


סקופ מספקת אלומיניום, נירוסטה (פלב"מ), פלדה וסגסוגות פלדה, מגנזיום, פלסטיקה, סגסוגות ניקל, פליז, ברונזה, נחושת, עופרת וטיטניום. כל הסגסוגות קיימות בתקנים מסחריים ותעופתיים.

מוצרי החברה כוללים:

ענפי תעשייה רבים נהנים מהאיכות, מהניסיון ומהאמינות של סקופ, החל מחברות בתחום המזון והתרופות, וכלה בחברות בתחומי האנרגיה, הכימיקלים, הדשנים, התעופה, הצבא, מעליות ובניה, אנרגיה סולארית, תשתיות, חברות מיקרו אלקטרוניקה, היי-טק ועוד.

בנוסף, פועלת סקופ בשיתוף פעולה צמוד עם חברות הנדסה גדולות ויצרנים מקומיים בפרויקטים מורכבים.
תמיכה זו כוללת תכנון, מימון, רכש, שילוח ומגוון פתרונות לוגיסטיים.

מצוינות ואיכות בחזית הטכנולוגיה

כחברה החותרת למצוינות, סקופ עושה שימוש בטכנולוגיות המובילות בעולם ומחזיקה מחסנים וציוד עיבוד אוטומטיים וממוחשבים, כולל קווים מתקדמים לחיתוך לפי מידה ולהכנה לעיבוד סופי, קו גזירה לחיתוך לסרטים, מסורי דיסק אוטומטיים לחלוטין, קו ליטוש וציפוי מתקדם, מסורי סרט ועוד. המפעל, המשתרע על פני שטח של 128,000 מ"ר בפארק תעשיות "ראם" ליד גדרה, כולל למעלה מ- 48,000 מ"ר של מחסנים מקורים.


סקופ מפעילה גם מעבדה משלה, עם ציוד בדיקה מתקדם ביותר. מראשית דרכה, רואה עצמה החברה מחויבת למתן שירות המושתת על איכות, יעילות ומקצועיות ללא פשרות. בקרת האיכות של החברה מנוהלת על ידי בקר איכות מוסמך AS9100 העובד במפעל. מערכות ERP ו- CRM מבית SAP מאפשרות ניהול גמיש ומתואם המספק מענה לכל דרישות הלקוחות.

סקופ נהנית ממוניטין כספק אזורי מוביל של אלומיניום לשוק התעופתי. בנוסף, הוסמכה החברה על-ידי התעשייה האווירית כספק 1E המאושר לאספקה ישירה של חומרי גלם לקו הייצור.

חברה מובילה הנהנית מהצלחה עולמית

סקופ היא חברה ציבורית הרשומה בבורסה לניירות ערך בתל אביב. החברה פועלת בשיתוף פעולה עם מאות יצרנים מובילים. תחת הסיסמא "מה שתרצה, מתי שתבקש", סקופ מספקת שירותי "out sourcing" לאחסון וניהול מלאי ומאפשרת ללקוחותיה ברחבי העולם לחסוך בעלויות לוגיסטיקה.

בנוסף לפעילות בשוק המקומי סקופ מייצאת את מוצריה לאירופה, ארה"ב, אסיה והמזרח הרחוק. רשת השותפים העסקיים המקומיים של סקופ במדינות הייצוא הולכת ומתרחבת בהתמדה, ועמה מתפתחות גם יכולות החברה. כך נהנית סקופ מגישה נוחה לשווקים עולמיים עם אופציות שילוח גמישות דרך היבשה, האוויר והים, ויכולה להבטיח ללקוחותיה זמני אספקה קצרים.

בשנת 2004 החלה קבוצת סקופ להרחיב את פעילותה בשוק הבינלאומי, וכיום לחברה חברות בנות בארה"ב, צ'כיה, פולין, רומניה, קוריאה ואוקראינה.
למעלה מ 50% מפעילות הקבוצה מתבצעת בחו"ל.

יכולותיה הייחודיות של הקבוצה מבדלות אותה ממתחריה, מעניקות ללקוחותיה יתרונות משמעותיים וממצבות את מעמדה הבינלאומי המוביל בתחום.