חפש בקטלוג

הנהלה

מר אורי שילה ז"ל מייסד סקופ

אורי לדו ז"ל

מר שמואל שילה יו"ר הדירקטוריון לכניסה לדף לזכרו לחץ כאן
מר גיל חבר, רו"ח מנכ"ל  
מר אילן טולדנו סמנכ"ל כספים  
מר צביקה מיכאלי, רו"ח חשב  
עו"ד סטנלי פריש, עו"ד יועץ משפטי ומזכיר חברה  
מר עופר רסלר

מנהל פיתוח תעופה - פרוייקטים

 
מר יורם אברהם

מנכ"ל Primapol

 
מר בועז לשם מנכ"ל MTS  
מר גלעד פישמן

מנכ"ל Hadco Metal Trading

 
מר אליעז עומר מנכ"ל Gilinox  
מר אלכס מסטר מנכ"ל Alinox  
מר אלכס שציר מנכ"ל Hadco קוריאה  
ארנסט אנד יאנג רו"ח  
 

מר אורי שילה ז"ל
מייסד סקופ

 


מר שמואל שילה
מר שילה הוא יו"ר הדירקטוריון של סקופ. מר שילה כיהן גם כמנכ"ל עד יוני 2009, ולפני כן (עד יוני 2000) כיהן גם כמנהל הכספים של החברה. מר שילה מכהן גם כיו"ר הדירקטוריון של החברות הבנות של סקופ בחו"ל ובישראל. 

 


מר גיל חבר, רו"ח 
מר חבר התמנה למנכ"ל סקופ בשנת 2007. בתפקידו הקודם כיהן כמנהל הכספים של סקופ משנת 1999. מר חבר בוגר תואר ראשון בראיית חשבון מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.


מר אילן טולדנו
מר טולדנו התמנה לסמנכ"ל הכספים בקבוצת סקופ ב- 1 לספטמבר 2013. בתפקידו הקודם כיהן כשבע שנים כמנהל מחלקת אשראי לקוחות וגבייה. לפני כן, היה בתפקיד מנהל תפעול (סניף מרכז) באחת מהחברות המסחריות המובילות במשק. מר טולדנו בעל תואר בוגר בניהול ותואר מוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.


מר צביקה מיכאלי, רו"ח 
מר צביקה מיכאלי משמש כחשב של קבוצת סקופ משנת 2005, לפני שהצטרף לסקופ עבד במשרד רואי החשבון Deloitte  בריטמן אלמגור. מר מיכאלי בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים, שניהם מטעם המכללה למנהל ומחזיק בתעודת רואה חשבון משנת .2003
 


עו"ד סטנלי פריש, עו"ד 
עו"ד פריש הוא היועץ המשפטי ומזכיר חברת סקופ מאז אוגוסט 2007. עו"ד פריש משמש גם כמנהל חברת הבת של סקופ בסין, DBM. לפני הצטרפותו לסקופ, היה עו"ד פריש עו"ד בכיר במשרד של יורם ל. כהן, אשלגי, פישר, אשל, היועצים החיצוניים של סקופ. לפני כן, שימש עו"ד פריש כעו"ד שכיר במשרד עו"ד מהמובילים בארץ, וכמנהל פיתוח מוצרים בחברת תוכנה. עו"ד פריש הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה מישיבה יוניברסיטי שבניו יורק, ותואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת אוטווה שבקנדה.  עו"ד פריש הינו חבר לשכת עוה"ד של אונטאריו, קנדה משנת 1994, וחבר לשכת עוה"ד בישראל משנת 1996.
 


מר עופר רסלר

מר רסלר מכהן כמנהל תחום התעופה בסקופ מאז יוני 2004. לפני הצטרפותו לסקופ, בין השנים 2002 ל- 2004, שימש כמנהל פרויקט תקשורת בתעשייה האווירית (אלתא). לפני כן שירת במערך הטכני של חיל האויר בתפקידי פיקוד ומטה בתחום התקשורת. תפקידו האחרון היה ראש ענף קשר בדרגת סגן אלוף. מר רסלר בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ומוסמך במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב.
 


מר יורם אברהם 
מר אברהם מכהן כמנכ"ל Primapol-Metal-Spot  חברת הבת של סקופ בצ'כיה מאז נובמבר 2004. לפני כן, שימש כמנהל ייצוא וכלכלן ראשי בסקופ מאז פברואר 2000, וקודם לכן היה מנהל כללי של SSI ישראל. מר אברהם בוגר תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
 


מר בועז לשם 
מר לשם הוא מנכ"ל Material Technology Solutions - MTS. מר לשם הקים את MTS כחברה ייעודית למתכות מיוחדות המשרתת את צפון אמריקה, דרום אמריקה והשווקים האירופיים. לפני הקמת MTS, כיהן מר לשם כמנכ"ל המייסד של BTI/2XL במשך 10 שנים, חברה המייבאת מוצרי מתכת מיוחדים לישראל ומייצגת מפעלים עולמיים מובילים ומרכזי שירות עבור השוק הישראלי. מר לשם בוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת פארלי דיקנסון, ובוגר תואר שני במנהל עסקים בתוכנית משותפת של אוניברסיטת בוסטון ואוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
 


מר גלעד פישמן 
מר פישמן מכהן כמנכ"ל Hadco Metal Trading מאז ינואר 2006, תפקיד שלקח על עצמו לאחר ששימש כמנהל יצוא עולמי בסקופ מאז מרץ 2005. לפני הצטרפותו לסקופ שימש כמנהל הממונה על מציאת פתרונות ללקוחות בקבוצת הפתרונות העסקיים באינטרנט של סיסקו מערכות במשרדיה הראשיים בארצות הברית. מר פישמן בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרום קליפורניה, לוס אנג'לס.
 


מר אליעז עומר
מר עומר הוא מנכ"ל Gilinox, חברת הבת של סקופ ברומניה. לפני שנכנס לתפקיד זה, כיהן מר עומר כמנכ"ל ומנהל הכספים של קבוצת Amethyst באירופה, ובעבר שימש במספר תפקידים ניהוליים באירופה ובישראל. מר עומר הוא רואה חשבון מוסמך, בעל MBA מאוניברסיטת מינסוטה בארה"ב והאוניברסיטה למנהל עסקים של וינה אוסטריה, ותואר ראשון בכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב.


 


מר אלכס מסטר 
מר אלכס מסטר הינו מנכ"ל Alinox החל משנת 2008. בעבר שימש כמנהל התפעול של סקופ מאז מרץ 2005. לפני תפקידו בסקופ שירת בדרגת רב סרן בצה"ל, כראש ענף רכב משוריין. מר מסטר בוגר תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ותואר שני בהנדסת מערכות מהטכניון.


מר אלכס שציר
מר אלכס שציר מכהן כמנכ"ל Hadco קוריאה משנת 2011. קודם לכן מר שציר היה מנהל מוצר בסקופ.