חפש בקטלוג

Gilinox - רומניה


Gilinox, חברת בת של סקופ, הוקמה כדי לספק מגוון מקיף של מוצרים לשווקי רומניה ומזרח אירופה. החברה הממוקמת באוטופני, ליד שדה התעופה של בוקרשט, הינה ספק מוביל של מוצרי פלב"מ, אלומיניום, פלדה וסגסוגות פלדה, פליז, ברונזה, נחושת ומוצרי כיבוי אש.

מלאי נרחב לאספקה מהירה
Gilinox פועלת כחברה המרכזת את כל המוצרים תחת קורת גג אחת (one-stop shop) ומחזיקה מבחר גדול של פריטים בגדלים סטנדרטים, נדירים ומיוחדים. בנוסף, רכישה בכמויות מאפשרת לחברה להציע מחירים תחרותיים ביותר.

הודות למלאי הרחב שלה, ביכולתה של Gilinox לבצע אספקה מהירה בגישת Just-in-Time ללקוחותיה ברומניה. עם צי משאיות בבעלותה, החברה מסוגלת גם לבצע ביעילות אספקה מהירה ללקוחות אזוריים וחוסכת להם את הטרחה של השילוח, האחסון והטיפול בכמויות מלאי גדולות. Gilinox שמה לה למטרה לספק את דרישותיהם היומיומיות של מפעלי העיבוד השבבי למוטות, לצינורות, לפחים ולמוצרים אחרים.

איכות, אמינות ושירות
Gilinox רואה עצמה מחויבת למתן שירות המושתת על איכות, יעילות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. צוות התמיכה של החברה עומד לרשות הלקוחות בכל עת, מספק ייעוץ מקצועי ומסייע להם לאתר מוצרים או חומרים בהתאם לדרישותיהם הייחודיות.

Gilinox, יחד עם סקופ, ביססה לעצמה כספק אזורי מוביל של אלומיניום לתעשיות התעופה.

חברת Gilinox
מחזיקה בתעודת ISO - לצפייה בתעודה -   לחץ כאן  

למידע נוסף בקרו באתר האינטרנט - www.gilinox.ro

לצפיה / הורדת קטלוגים:

קטלוג חומרי גלם

קטלוג חומרי תעופתיים

קטלוג כיבוי אש

 

Gilinox