חפש בקטלוג

MTS - Materials Technology Solutions

חברת MTS הינה סיטונאית (Master Distributor) של מוצרי מתכת המשווקים לסוחרים וללקוחות סופיים. החברה פועלת מניו ג'רסי ומשרתת לקוחות בחוף המזרחי והמערבי של ארה"ב. MTS זכתה במוניטין עולמי בזכות חומרים מטלורגיים איכותיים ופתרונות הנדסה יצירתיים.

יכולות מלאי ועיבוד נרחבות

המלאי הגדול של החברה, בשילוב כלי ניהול מלאי מתקדמים ותמיכה אסטרטגית ממפעלים ויצרנים גלובליים, מאפשרים ל- MTS להציע זמני אספקה גמישים, כמויות מינימום למפעלים קטנים ואספקה מהירה בגישת Just-in-Time.

בנוסף, ל-  MTS יכולות עיבוד מקיפות המאפשרות ללקוחותיה ליהנות ממוצרים מוגמרים מדויקים בהתאם לשרטוט, או מחומרי גלם בהתאם למפרטים מוגדרים.

מוצרי הליבה של החברה כוללים אלומיניום, סגסוגות נחושת, מגנזיום ומתכות מיוחדות כגון מתכות כבדות ודרגות מתכת שבהן ניקיון המתכות ו/או יישומן הינם קריטיים.

שירות לקוחות ואבטחת איכות

מדיניות השירות של חברת MTS מושתתת על מחויבות מלאה ללקוחותיה בכל העולם. החברה מקפידה על שירות לקוחות מסור וקשוב לכל אורך הדרך, החל משלב יצירת הקשר הראשוני עם הלקוח ועד למתן ייעוץ, אספקה ושירות לאחר מכירה. בנוסף, מציעה החברה תמיכה מטלורגית והנדסית מקוונת.

חברת MTS מוסמכת בתקן ISO 9002-2000, המשקף את מחויבותה לאיכות בכל היבטי פעילותה. מסירות זו, יחד עם מענה התפור לצורכי הלקוחות ותוכניות מותאמות אישית, ביססו את מעמד MTS כספק מוביל של מתכות ושירותים נלווים לתעשיית התעופה.

למידע נוסף על אודות MTS, אנא בקרו באתר www.materialtech.com