חפש בקטלוג

סקופ סוגרת רבעון חזק - המניה מננקת ב- 13%, הרווח טיפס ב- 41%

Bizportal - יוסי פינק - 14.08.2008

חברת סקופ, העוסקת בתחום הלוגיסטיקה בענפי המתכות והפלסטיקה לתעשייה, מפרסמת היום דו"חות כספיים לרבעון השני ורושמת רווח של כ- 21.4 מיליון שקל לעומת כ- 15.2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ- 41% וכ- 10.5 מיליון שקל ברבעון הקודם, גידול של כ- 104%.

"מדובר בדו"חות טובים מהציפיות, זאת למרות הירידה החדה במחיר המוצר המוביל של החברה, הנירוסטה, לו יש קורולציה חזקה עם מחיר הניקל שצנח במהלך הרבעון השני ממחיר של 30 אלף דולר למחיר של 20 אלף דולר (מאז ירד עד ל-18 אלף דולר לטון)" כך אומר היום גיל בשן מבית ההשקעות אי.בי.אי.

ההכנסות הסתכמו בכ- 367.7 מיליון שקל לעומת כ- 310.7 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ- 18%, וכ- 348.3 מיליון שקל ברבעון הקודם, גידול של כ- 6%. כל הגידול הינו אורגני והושג על אף התיסוף החד בשער השקל אל מול הדולר.

שמואל שילה, יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל החברה מסר: "אנו מסכמים רבעון שיא במכירות בו אנו מציגים שיפור מהותי בכל הפרמטרים לעומת הרבעון הראשון של השנה. כפי שהצהרנו בנובמבר 2007 על כוונתנו לפעול לשיפור תזרים המזומנים של החברה תוך המשך הגדלת היקף הפעילות, אנו רואים ברבעון זה כי פעילותנו ומאמצנו הרבים נושאים פרי ואנו מציגים תזרים חיובי לצד גידול בהיקף הפעילות, הן בישראל והן בחו"ל. לצד מאמצים אלה, אנו רואים את פירות ההצלחה גם במהלכים אותם אנו נוקטים לשיפור רמות הרווחיות, וזאת חרף ההשפעה השלילית של התיסוף החד בשקל מול הדולר ברבעון שהסתכם בכ- 6%."