חפש בקטלוג

סקופ בעולם

מערך הייצוא
סקופ - הבחירה הראשונה שלכם בכל מקום ובכל זמן.
לסקופ יש את המשאבים והיכולות לספק את המוצרים הדרושים לכם בדיוק בזמן.
Scope Metals USA
Scope Metals USA , הינה חברת אחזקות המחזיקה בחברות הבנות של סקופ בארה"ב.
Materials Technology Solutions, ארה"ב
MTS משמשת כסיטונאית למפיצים ראשיים של חומרי גלם חצי מוגמרים בענף המתכות ממשרדיה הראשיים בניו ג'רזי, ארה"ב. החברה משרתת את לקוחות החוף המזרחי והמערבי של ארה"ב.
Hadco Metal Trading, ארה"ב / קוריאה
Hadco הינה מרכז שירות והפצה למוצרים חצי מוגמרים למתכות, המפעיל שמונה סניפים בארה"ב ומחוץ לה: ניו יורק, קונטיקט, פנסילבניה, דרום קרולינה, פלורידה, קנזס (ויצ'יטה) וקליפורניה, כמו גם בקוריאה.
Primapol-Metal-Spot, צ'כיה
Primapol הינה מרכז שירות והפצה למוצרים מוגמרים וחצי מוגמרים ממתכות בצ'כיה, עם חברת בת, Alinox, בפולין. Primapol ו- Alinox משרתות את השווקים בצ'כיה, פולין, גרמניה, סלובניה, טורקיה, אוקראינה ולטביה.
Alinox - Poland Alinox, פולין
Alinox הינה מרכז שירות והפצה למוצרים מוגמרים וחצי מוגמרים ממתכות במייסלוויץ, ומיילץ שבפולין. בשנת 2017 Alinox הקימה מרכז שירות מתקדם בסוסנוביץ'. Alinox משרתת את השווקים בפולין, גרמניה, אוקראינה ולטביה.
Gilinox, רומניה
Gilinox הינה מרכז שירות והפצה למוצרים מוגמרים וחצי מוגמרים ממתכות, המשתרע על שטח של 15,000 מ"ר (בבעלות מלאה) ומשרת לקוחות ברומניה, בולגריה ומולדובה.
Buymetal.com
חנות מקוונת לקניית מתכות המפשטת ומייעלת את תהליך הרכישה של אלומיניום, נירוסטה, מגנזיום ומוצרי פלסטיק בכמויות קטנות. Buymetal.com מציעים ללקוח למעלה מ 10,000 סגסוגות ותצורות, ללא הגבלת מינימום לקנייה, בגדלים סטנדרטיים או חיתוך לפי מידה. כמו גם, תעודות איכות והובלה מהירה ומהימנה.